V našem truhlářství nabízíme široký sortiment určený pro vaši zahradu. Máme v této oblasti mnohaletou praxi a mnoho spokojených zákazníků.

Pergoly a zahradní domky

Pergoly a zahradní domky dotvářejí image zahrady, a proto by měly korespondovat s jejím vzhledem. My pro Vaši osobitou zahradu dokážeme navrhnout, vyrobit a instalovat originální pergolu či zahradní domek přesně podle Vašich představ tak, aby pergola či zahradní domek nejen bezvadně plnil svou úlohu, ale současně ve Vaší zahradě vypadal jako „třešnička na dortu".

Zahradní nábytek

Zahrady bývají i místem odpočinku a nejlépe se odpočívá na kvalitním zahradním nábytku z masivního dřeva, které je nejen krásné a k zahradě se ideálně hodí, ale také odolává povětrnostním vlivům.  Vyrobíme Vám osobitý nábytek, který se bude pro Vaši zahradu hodit.

Treláž

V mnoha krásných zahradách se nacházejí treláže, které vhodně doplňují kouzlo takové zahrady. Dřevěná treláž má přírodní vzhled, což je v dnešní době velmi žádané.

Dřevěné ploty

Dřevo je vhodným materiálem pro plot, především tam, kde je požadován přírodní vzhled domu a zahrady. Při dnešních materiálech používaných na povrchové úpravy jsou dřevěné ploty nejen hezké, ale také trvanlivé.

Terasy

V současné době se terasy stávají jak estetickým doplňkem našich zahrad, tak i místem na němž můžeme relaxovat. Můžeme zvolit terasu z evropského dřeva nebo z exotického dřeva.