Naše truhlářství Vám dokáže nabídnout opravdu mnoho pro Váš dům či byt. Našich zákazníků si vážíme, a proto odvádíme práci v největší možné kvalitě. Pro Váš byt či dům nabízíme od podlah, přes vchodové dveře, schodiště, až po vestavěné skříně, kuchyně na míru a zakázkový nábytek.

Dřevěné schody

Schodiště vévodí celému interiéru, proto by s interiérem mělo vždy harmonizovat. Navrhneme Vám schody přesně na míru na specializovaném programu ve 3D, a to zcela ZDARMA, pokud se rozhodnete právě pro naše truhlářství. Dřevěné schody na zakázku opravdu umíme vyrobit i namontovat s nadstandardní kvalitou.

Podlahy

Provádíme montáž plovoucích podlah z lamina i dřeva. Máme v této oblasti mnohaleté zkušenosti, a proto svou podlahu svěříte do rukou opravdových profesionálů, pokud se obrátíte na nás.

Plovoucí laminátové podlahy

Tento typ podlahy je velmi oblíbený. Kvalita těchto podlahových krytin se však liší, pokud tedy chcete mít podlahu s velmi dobrou odolností a životností, vybírejte si podlahu s hustotou desky  HDF (High Density Fibreboard), která je základem lamina větší než 800 kg/m³.

Dřevěná třívrstvá podlaha

U tohoto typu podlah je zajištěna mnohem větší stabilit proti působení klimatických změn ve vašem interiéru, a to právě díky třívrstvé skladbě podlahy.

Dýhované podlahy

Tato podlaha je vhodná pro podlahové vytápění. Základem této podlahy j HDF deska, vrchní část podlahy tvoří pravá dřevěná dýha o síle cca 0,6 mm. Nelze ji hloubkově brousit, ale díky povrchové úpravě je odolná proti opotřebení a působení tlaků.

Podlaha s masivního dřeva

Tento typ podlahy Vám do vašeho domova vnese teplo nejen svým vzhledem, ale i výbornými izolačními vlastnostmi. Tato podlaha má ráda stabilní teplotu a vlhkost v rozmezí 50 - 60%. Vzhledem k možnosti několikanásobného broušení ji lze renovovat.

Parkety

Parkety byly a jsou často užívanou podlahovou krytinou. Dnes se však používají nesrovnatelně kvalitnější materiály než dříve, díky kterým se minimalizovala údržba parket a výrazně prodloužila bezproblémová životnost, při správné instalaci. Parkety jsou pro řadu lidí krásná podlahová krytina, ale podceňování montážní firmy se může nevyplatit.

Kuchyně na míru

Kuchyň je „království“ žen. Mnoho žen se spokojí s běžnou kuchyní ze sériové výroby, ale najdou se ženy, které chtějí kuchyň, která by přesně splňovala právě jejich požadavky. Není se čemu divit, ženy stráví v kuchyni nemálo času a každá žena si nepochybně zaslouží kuchyň postavenou na míru, aby měla správnou výšku, uspořádání skříněk dle jejich potřeb a návyků.

Vestavěné skříně

Málokdo by si dnes dovolil pochybovat o významu vestavěných skříní, protože dnes již asi každý chápe, že vestavěné skříně fantasticky využijí úložný prostor. Ovšem není vestavěná skříň jako vestavěná skříň. Je velmi důležité, aby design ladil s ostatním nábytkem, aby byly použity kvalitní materiály a odvedená práce byla dostatečně profesionální tak, aby Vám vestavěná skříň bezvadně sloužila mnoho let.

Nábytek na zakázku

Ne vždy je vhodné pořídit si sériově vyráběný nábytek. Například pokud potřebujete nábytek do atypických prostor (podkroví …), nábytek se speciálním vnitřním uspořádáním nebo designově atypický nábytek. Dokážeme navrhnout a vyrobit nábytek na zakázku z masivního dřeva i lamina.

Nábytek v provensálském stylu

Máte duši romantika, který miluje starobylý venkovský styl a originalitu, tak právě pro Vás je určen nábytek v tomto stylu. S nábytkem v provensálském stylu na Vás dýchne atmosféra francouzského  venkova.

Dřevěné interiérové i vchodové dveře

Vchodové dveře jsou vizitka Vašeho domu. Je to, to první s čím se návštěvníci setkávají a co u nich vytváří prvotní dojem. Interiérové dveře zase dotváří celkový vzhled vašeho interiéru.